Vassiliki - Hotel Kalias ***


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Příjemný rodinný hotel je situován v jižní části ostrova, na okraji letoviska Vassiliki, cca 600 m od jeho centra, kde naleznete množství barů, taveren, restaurací a obchůdků se suvenýry. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Hotel je vzdálen cca 20 km od přístavu v Nidri, cca 38 km od hlavního města ostrova – Lefkady a cca 65 km od letiště. Hotel je situován cca 150 m od krásné písčitooblázkové pláže .

Pláž: Krásná a široká písčitooblázková pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu . Na pláž se dostanete přes místní pobřežní komunikaci. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtah, bar, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště a příjemná zahrada s posezením.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: půjčovna kol.

Doporučujeme: Útulný a především výborně hodnocený rodinný hotel je situovaný v jedné z nejkrásnějších oblastí na Lefkadě – v idylické zátoce Vassiliki. Těsná blízkost nádherné pláže, udržovaná a rozkvetlá zahrada u hotelu, dostupnost nákupních a zábavních možností v letovisku Vassiliki, příjemní a pohostinní majitelé hotelu – to jsou některá z lákadel, která hotel Kalias nabízí. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří si chtějí užívat okolí oblíbeného letoviska s pohodovou atmosférou, nádherné pláže s azurovým mořem a příjemné zázemí rodinného hotelu.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 1,5 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu v místnosti určené hotelem.

Ubytování: hotel ***

Útulně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací pohovka). Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře.