Nea Vrasna - Vila Christos II (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo


  • ubytování: vilaubytování: vila
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Tato jednopatrová vilka se nachází v klidné části letoviska 220 m od prostorné  oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře , kde se prolínají oblázky s jemným pískem. Od centra městečka je ubytování vzdáleno 400 m. Blízká dostupnost všech služeb - taverny, kavárny, supermarkety a obchůdky se suvenýry. Váš odpočinek u moře Vám zpříjemní restaurace a bary s plážovým servisem bez poplatku pouze za konzumaci.  Studia v prvním patře mají boční výhled na moře. Centrum letoviska, které láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům, je vzdáleno 350 m. Blízká dostupnost všech služeb - taverny, supermarkety a obchůdky.  K apacita: 2x studio pro 2-3 osoby a 2x studio pro 2-4 osoby.

Ubytování ve vile Christos II. v letovisku Nea Vrasna: standardní studia pro 2 - 4 osoby 
sociální zařízení (WC, sprcha)
kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice)
Wi-Fi ZDARMA, trezor (za poplatek 1 €/den)
klimatizace (za poplatek 5 €/den)
balkon se zahradním nábytkem

Stravování ve vile Christos II. v letovisku Nea Vrasna: Vlastní vaření nebo  individuální stravování - díky blízkosti místních supermarketů, pekáren a trhů je možné si stravování jednoduše zajistit. Ceny potravin jsou v Řecku obdobné jako u nás. Ovoce a zeleninu pořídíte určitě levněji.  Pro ty, kteří si chtějí na dovolené odpočinout od vaření, je možnost zajištění stravování v řecké taverně Zinon s výbornou kuchyní. Nachází se přímo na promenádě a u jídla se můžete kochat výhledem na moře. Základní cena na našich stránkách je bez stravování, avšak již v kanceláři nebo na místě u naší delegátky si můžete zakoupit libovolný počet stravenek za níže uvedené ceny, které jsou stejné i při zakoupení v Řecku. Snídaně  (rozšířená kontinentální - v době 9:00 - 10:00 hod.) za příplatek 120 Kč/osoba/den.  Večeře  (široký  výběr z jídelního lístku z 20 druhů jídel včetně salátu, ovoce nebo dezert, pečivo, voda, nápoj (pivo, víno, nealko)  za příplatek 280 Kč/osoba/den, děti do 12 let 180 Kč/den.   Podává se v době 13:00 - 21:00 hod. - můžete tedy volit dle vlastního programu mezi obědem a večeří a nebo zvolit obě varianty. Polopenze  za příplatek   360 Kč/osoba/den, děti do 12 let 260 Kč/den.

Cena pobytu ve vile Christos II. v letovisku Nea Vrasna zahrnuje:  
letenku  Praha - Thessaloniki- Praha veškeré letištní poplatky transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět ubytování, spotřebu vody a energie ložní prádlo, ručníky závěrečný úklid služby delegáta pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.   Cena nezahrnuje pobytovou taxu 0.50  € / den / studio - platba na místě u delegátky

Možné příplatky v rámci dovolené v letovisku Nea Vrasna: Cestovní pojištění UNIQA včetně storna  34 Kč /osoba/den Možnost připojištění na Covid-19 za  34 Kč /osoba/den Jednolůžkové studio 400 Kč /noc Klimatizace za příplatek - 11 dní - 50 € , 12 dní - 55 € - platba na místě Trezor za příplatek -  11 dní - 10 € , 12 dní - 11 € - platba na místě Výměna ložního prádla v polovině pobytu  80 Kč /osoba

Slevy pro dovolenou v letovisku Nea Vrasna:  
Infant (dítě do 2 let) bez nároku na služby platí 890 Kč bezpečnostní taxu

Počasí na poloostrově Chalkidiki: Řecko je nejjižněji zasahující evropský stát. Počasí na poloostrově Chalkidiki je typické středozemní s horkými a suchými léty a mírnými, převážně deštivými zimami. Vzhledem k severnější poloze jsou teploty celkově trochu nižší a rozdíly mezi maximem a minimem jsou větší. Například v letních měsících  dosahují průměrné teploty přes 30ºC, v lednu a únoru je průměrná nejnižší teplota jen 1 ºC. Stejně tak jsou větší rozdíly mezi dnem a nocí. Letní počasí v Řecku se dá charakterizovat slovy „horko a jasno“. Pokud v létě prší, jedná se převážně o odpolední bouřku, která trvá maximálně několik hodin a osvěží vzduch. Delší období deště v Řecku v létě téměř neexistuje. Statistiky uvádějí cca 300 slunečních dní v roce. Například v létě roku 2017 bylo přes noc 31ºC a přes den až 42 ºC. Nejkrásnější je Chalkidiki na jaře, kdy vše kvete a vzdych je prosycen krásnou vůní a ještě není oblast plná turistů. Daní za to je však poněkud studenější moře a chladnější teploty ve večerních hodinách.

Poznámka: Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Doprava: letecky

Letový řád: LET THESSALONIKI -  BRNO - OSTRAVA - THESSALONIKI 
Odlet Brno  01:55 hod., přílet zpět 01:10 hod.
Odlet Ostrava 03:20 hod., přílet zpět 02:35 hod.
LET PRAHA - THESSALONIKI - PRAHA 
Odlet Praha  12:40 hod., přílet zpět 17:40 hod.
LET BRATISLAVA - KAVALA - BRATISLAVA
Odlet Bratislava 13:40 hod., přílet zpět 18:30 hod.