Leutasch - Sporthotel Xander ****


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Aktivní dovolená
    • Lyžování

Poloha: Centrum: Leutasch 50 m,
Sousední budova: 20 m,
Obchod s potravinami: Leutasch 50 m,
Možnosti nákupu: Leutasch 100 m,
Nádraží: Seefeld 4 km,
Letiště: Innsbruck 27 km,
Nadmořská výška: 1130 m,
Lyžařský areál/Lanová dráha: Leutasch 2 km,
Běžecká stopa: přímo u hotelu Leutasch 20 m,
Skibus (nejbližší zastávka): u hotelu 10 m,
Možnost sjezdu na lyžích až k hotelu: ne,
Vlastní hotelový autobus: ne.

Pro děti: Dětská postýlka, Dětské menu, Dětská jídelní židlička

Všeobecné vybavení: Recepce, Přijímací prostory, Hotelová hala/ Lobby, Zimní zahrada, WiFi: za poplatek na místě, Výtah, Parkoviště: zdarma, Snídaňová jídelna, Jídelna, Restaurant, Bar, Café, Terasa, Zasedací místnost, Konferenční místnost.

Zdarma fitness, wellness: Wellness: ~ 750 m2,
Krytý bazén: Pro děti od 0 let. Pouze v doprovodu dospělého.
Krytý bazén: 11 x 4 m, Parní lázeň, Sauna, Finská sauna, Relaxační místnost, Vstup do saunového úseku je povolen dětem od 16 let, Otevírací doba: Krytý bazén od 07:00 do 21:00, Sauna od 16:00 do 21:00.

Další služby: Platební karty: Bankomat/EC-Karta, MasterCard, Visa, Bezbariérový přístup: ne, Příjezd od: 14:00, Odjezd do: 10:00.

Stravování: polopenze

Strava v ceně: Polopenze, Snídaňový bufet: bohatý s nabídkou biopotravin a regionálních produktů, Moučník: odpolední káva, čaj kakao a koláč od 14:00 do 16:00, Salátový bufet, Vegetariánské menu: na přání, Dietní kuchyně: na přání, Večeře (4 chody): s možností volby,
Strava se pro všechny hosty podává v hlavní budově.

Ubytování: hotel ****

Unikněte každodennímu stresu a ponořte se do oázy pohody ve Sporthotelu Xander. Získejte vitalitu v malebném prostředí údolí Leutasch a načerpejte další energii při poklidné procházce, při běžkování, bruslení, či lyžování obklopeni romantickými horami této plošiny. Nechte se rozmazlovat v salonu krásy a přesvědčte se sami o uklidňující a intimní atmosféře v sauně.

Vybavení pokojů: Vana nebo Sprcha/WC, Možnost zapůjčení županu proti kauci, Balkon/Terasa: dle volby, Sedací souprava, Rádio, Telefon, Satelitní TV. Dětská postýlka je při plném obsazení pokoje k dispozici ve všech typech pokojů.

Typ pokoje: 2 lůžka Vana/Sprcha/WC, Sousední budova, Hostinec Xander, ~ 25 m2, 2-3 lůžka Vana/Sprcha/WC/Balkon, ~ 30 m2, 2-4 lůžka Vana/Sprcha/WC, ~ 30 m2.


Cena nezahrnuje

  • Za poplatek na místě: Pobytová taxa: ca. Euro 2,80 /osoba/noc (od 16 let)