Okruh Vietnamem a Kambodžou


 • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy

Program zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY : Odlet z Prahy do Siem Reapu s přestupem.
2. den: SIEM REAP: Přílet do Siem Reapu, transfer do hotelu, individuální volno, nocleh Siem Reap.
3. den: ANGKOR - ZTRACENÉ CHRÁMY V DŽUNGLI: Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkor Wat, do kterého vstoupíte Jižní bránou. Uvidíte chrám Bayon, Terasu slonů a chrám Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas přírodě. Oběd v místní restauraci v ceně. Odpoledne návštěva chrámu Angkor Wat, postaveného ve 12. století a patřícího mezi největší náboženské stavby světa. Návrat do hotelu, nocleh v Siem Reap.
4. den: OCHUTNÁVKA SMAŽENÝCH PAVOUKŮ: Snídaně, projížďka lodí po jezeře Tonlé Sap, největšího jezera v JV Asii, které je pozůstatkem mořského zálivu. Průjezd okolo plovoucích vesnic. Odjezd do Phnompenhu, individuální oběd. Po cestě předangkorský chrámový komplex Sambor Prei Kuk, pocházející z doby před 9. stol. n. l. Návštěva starobylého mostu Kampon Kdey a městečka Skoun s možností ochutnávky zdejší speciality – smažených pavouků. Pokračování do Phnompenhu, ubytování a večeře, nocleh.
5. den: PŘES KAMBODŽSKOU HRANICI LODÍ DO VIETNAMU: Snídaně, prohlídka Phnompenhu - projížďka rikšami, návštěva Královského paláce, Stříbrné Pagody a chrámu Wat Phnom. Oběd v ceně zájezdu. Odjezd lodí po řece Hau až do vietnamského Chau Doc. V průběhu plavby překročíte hranice z Kambodže do Vietnamu. Transfer do hotelu, nocleh v Chau Doc.
6. den: DO DELTY MEKONGU: Snídaně, návštěva poutní hory Nui Sam s ohromujícím výhledem na rýžové terasy. Transfer do Can Tho, vstupní brány delty Mekongu, po cestě oběd na krokodýlí farmě v ceně. Ubytování v hotelu, nocleh v Can Tho.
7. den: PLOVOUCÍ TRHY A ŽIVOT NA DELTĚ: Brzký ranní odjezd na plovoucí trhy Cai Rang. Poté transfer do My Tho, kde se nachází buddhistická pagoda Vinh Trang. Uvidíte typický život místních obyvatel, navštívíte výrobnu rýžového papíru a seznámíte se s místním tropickým ovocem. Oběd v místní restauraci v ceně, návrat zpět k autobusu a transfer do Ho Chi Minh City, nocleh.
8. den: PODZEMNÍ TUNELY CU CHI Z VIETNAMSKÉ VÁLKY: Po snídani odjezd do známých podzemních tunelů Cu Chi. Síť tunelů Cu Chi se do dějin zapsala v roce 1960, když pomáhala Vietkongu kontrolovat velké venkovské oblasti pouhých 60 km od Ho Chi Minh City. Návrat do Ho Chi Minh City, oběd v místní restauraci v ceně, prohlídka paláce Sjednocení, historické budovy pošty, katedrály Notre Dame a chrámu Jadeitového císaře. Návrat do hotelu, nocleh.
9. den: CESTA K MOŘI LETOVISKO MUI NE: Snídaně, transfer do přímořského letoviska Mui Ne, ubytování v hotelu, volno, nocleh.
10. den: LETOVISKO MUI NE: Snídaně. Individuální volno na břehu moře. Nocleh.
11. den: ODLET Z HO CHI MINH CITY: Snídaně, individuální volno, transfer zpět do Ho Chi Minh City k letu do Prahy.
12. den: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

20.11. - 01.12.21 sobota - středa
snídaně letecky (Praha)
Sleva 7% 57 990 Kč 53 890 Kč
cena za 12 dní (9 nocí)

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Siem Reap, Ho Chi Minh City - Praha s přestupy
 • letištní poplatky
 • 9x ubytování v hotelech 4* a 3* se snídaní
 • stravování dle popisu v programu
 • program a transfery klimatizovanými autobusy
 • veškeré vstupy dle itineráře
 • česky mluvící průvodce (min. 12 osob)

Cena nezahrnuje

 • vízum do Vietnamu 950 Kč
 • vízum do Kambodže 37 USD (1x foto sebou)
 • fakultativní výlety a spropitné 40 USD
 • pojištění léčebných výloh