Otevírací doba v hlaviče

Chorvatsko 2022 pro ŠKOLY, SKUPINY, KOLEKTIVY LEVNĚ - VYBAVENÉ CHATKY S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU v sezóně 2022 - UBYTOVÁNÍ VE VYBAVENÝCH CHATKÁCH V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ U MOŘE S PŘÍRODNÍMI A POZVOLNÝMI OBLÁZKOVÝMI PLÁŽEMI.
Skotská vysočina, výlety na tajemné Orkneje a ostrov Skye, La Manche přes den, tranzitní ubytování, dva dny v Londýně. SLEVA 700 Kč/os při koupi zájezdu do 31.1.2022!!
LAST MINUTE NABÍDKA: ŘECKO, FRANCIE, CHORVATSKO a OBLÍBENÉ ITALSKÉ STÁLICE. NEBUĎTE DOMA, VYRAŽTE S CESTOVKA POHODA ZA ZÁŽITKY, POZNÁNÍM A ODPOČINKEM
Lákavá LAST MINUTE nabídka zájezdů po Česku s výlety do zahraničí a na Slovensko
POJEĎTE OBJEVOVAT KRÁSY A ZAJÍMAVOSTI NAŠÍ ZEMĚ
Nepromeškejte poslední šanci uplatnit FIRST MINUTE slevy a výhody na zájezdy LÉTO 2020. Neplaťte za dovolenou víc, než musíte a užijte si Léto 2020 naplno se slevou až 23%. Egypt, Kapverdy, Turecko a další skvělá místa. Nejširší nabídka a nejlepší ceny platí jen do konce února.
Pojeďte s námi objevovat krásy Holandska. Květiny a Holandsko patří nerozlučně k sobě. Holandské parky prosluly po celém světě, stejně tak i burza květin v Aalsmeeru. Země tulipánů, větrných mlýnů, sýrů, kanálů a fantastického květinového korza, podívaná, při které byste neměli chybět. Alkmaar - Zaanse…
Pojeďte s námi na vysněnou dovolenou plnou poznání! Naši zkušení průvodci vás rádi seznámí i s místy, která v průvodcích nenajdete! Zažijte s námi neopakovatelnou dovolenou v Evropě i na ostatních kontinentech.