Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Itálie > Zájezd č. 475396
Hledat v názvu zájezdu
Itálie

Řím - Hotel Cilicia ***

Itálie Itálie
4 dny
od: 14.11.2019
doprava: letecky strava: polopenze ubytování: hotel ***
12 490
vložit do schránky

4 - denní zájezd

1.DEN – Přílet do Říma, transfer do hotelu spojený s okružní panoramatickou jízdou po centru města k základní orientaci. Příjezd na hotel, ubytování, individuální volno (dle časových možností procházka s průvodcem po okolí k bazilice San Giovanni ), návrat do hotelu, večeře, nocleh.

2.DEN – Snídaně, po snídani odjezd MHD na Piazza di Spagna. Pěší prohlídka s licencovaným průvodcem, která zahrnuje tyto pamětihodnosti: Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, Pantheon, Piazza Navona. Poté se přesuneme do oblasti Vatikánu k Andělskému hradu a bazilice sv. Petra. Individuální volno s možností prohlídky baziliky sv. Petra, Vatikánských muzeí a interiéru Andělského hradu. Individuální návrat do hotelu, večeře, nocleh.

3.DEN – Snídaně, odjezd MHD do oblasti Termini. Pěší prohlídka s licencovaným průvodcem: bazilika Santa Maria Maggiore, kostel sv. Petra v řetězech, Colosseum, Forum Romanum a Kapitolské náměstí. Pro zájemce pokračování k Ústům pravdy , následuje individuální volno s možností prohlídky interiéru Colossea, Kapitolských muzeí a Fora Romana. Individuální návrat do hotelu, večeře, nocleh.
4.DEN – Snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět.


Celým zájezdem Vás bude doprovázet naše průvodkyně Šárka Finková, kterou možná znáte již z Vašich cest s námi do Toskánska nebo Kampánie! Pokud jste úplní nováčci, mrkněte na její profil ..
Na bílý papír opakovaně kreslím "kozačky" a k tomu mi z kotoučového magnetofonu zpívá Rita Pavone "E zitto zitto". Vůbec slovům nerozumím, ale cítím cosi zvláštního. Bylo mi asi 10 let a tehdy vše začalo.... pokračování ZDE

Poloha: Blízko staré antické cesty Appia Antica, v srdci Říma, cca 1,3 km od baziliky San Giovanni in Laterano, kde se nachází také stanice metra, najdete hotel Cilicia, vybudovaný v klasickém stylu v padesátých letech minulého století. V okolí hotelu bary, restaurace a obchody.

Ubytování: hotel ***

Vybavení: Recepce s Wi Fi, bar, restaurace (v provozu v závislosti na obsazenosti hotelu, především pro skupiny), menší konfereční místnost, venkovní posezení (v provozu v závislosti na počasí), parkoviště.

Vybavení pokojů: K dispozici celkem 62 pokojů, všechny pokoje jsou vybaveny v klasickém stylu s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem a Wi Fi.

Stravování: polopenze

Snídaně formou bufetu, večeře servírované fixní menu o 3 chodech.

Doprava: letecky

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Cilicia Cilicia1 Cilicia2 Cilicia3 colosseum-792202_960_720 Facciata Hotel Cilicia.JPG Fontana di Trevi (4).JPG Forum Romanum (16).JPG hotelcilicia (1) hotelcilicia (2) hotelcilicia (3) hotelcilicia (4) hotelcilicia (5) hotelcilicia (6) Kapitolské náměstí - psací stroj (2).JPG Koloseum (1).JPG Park Villa Borghese (1).JPG Park Villa Borghese (2).JPG ReceptionCilicia Ristorante Cilicia.JPG ROMA17_1139 ROMA17_1504 ROMA17_1630 ROMA17_487 ROMA17_803 ROMA17_951 ROMA17_982 rome-2459675_960_720 rome-2545372_960_720 Řím - shutterstock Spanelske schody (2).JPG
termín od termín do počet dní odlet cena od Rezervace
14.11.2019 17.11.2019 4 Praha 12 490 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • Zpáteční letenku vč. všech poplatků do Říma
 • 3 noci pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Cilicia 3* v centru Říma poblíž baziliky S. Giovanni in Laterano
 • Polopenze
 • Transfery
 • Delegáta po celou dobu pobytu (doprovod již z Prahy a zase zpět do Prahy) a po všechny dny
 • 2 polodenní procházky Římem s licencovaným průvodcem
 • Panoramatickou okružní jízdu městem při příletu/odletu

Cena nezahrnuje

 • vstupné do jednotlivých objektů
 • lístky na MHD
 • Sluchátka při pěších prohlídkách (2x 1.5 Eur)
 • Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
 • Pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. V současné době je to 4 Eur / osoba / noc (splatná na místě v hotovosti v Eur). Upozorňujeme, že výše tax se může změnit. Aktuální informaci dostanete vždy na místě
 • Zájezd se uskuteční při min. počtu 35 osob

Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 22,83 Kč
euro 25,68 Kč
Chorvatsko kuna 3,45 Kč

Počasí

Top