Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Rakousko > Zájezd č. 461986
Hledat v názvu zájezdu
Rakousko

Rakousko - Enžská cyklostezka

Rakousko Rakousko
4 dny
od: 21.09.2017
doprava: autokarem strava: polopenze ubytování: apartmán
5 950
vložit do schránky

4 - denní zájezd

• Enžská cyklostezka hvězdicově
• Jedna z nejoblíbenějších cyklostezek
• Po rovině v sevření Alp
• Dobrodružnou stezkou po zrušené železnici s tunely
Hvězdicově pojatý zájezd po překrásné cyklostezce sledující tok řeky Enns vede říší divokých hor a nespoutané vody. Pojedete podél horního toku v lyžařské oblasti Amadé (1200 m n. m.) podél Radstadtských a Schladmingských Taur, Dachsteinu, přes vlídná podhorská městečka, soutěskou Gesäuse v sevření rudných hor až k mírnému dolnímu toku Enns. Dobrodružnou variantou je jízda po zrušené horské železnici s 13 tunely napříč Národním parkem Vápencové Alpy.

Povrch a profil : profil rovinatý až mírně kopcovitý, asfaltovaná cyklostezka (místy šotolinová).

Poznámka : Tento zájezd je pořádán ve spolupráci s CK Trip.

Ubytování: apartmán

3x ve studiích a apartmánech pro 2-4 osoby s 2-4lůžkovými ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5-8 osob. Sleva 900 Kč/os./pobyt na přistýlce. WiFi zdarma, v jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

Stravování: polopenze

3x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně - výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 450 Kč/os.). Nápoje za Kč. Možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Doprava: autokarem

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_06 B_CY_28_2_01_Austria_turism Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_09 rakousko-dachstein47.JPG
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, mýtné na Postalmstrasse, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 1500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 140 Kč

Slevy

  • Sleva 900 Kč/os./pobyt na přistýlce. Bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů sleva 450 Kč/os

Program zájezdu

1. den:ranní přesun busem z ČR do Rakouska. Na kole podél horního toku Enže přes světoznámé lyžařské středisko FLACHAU do penzionu (34 km), příp. zajížďka do romantického horského údolí Marbachtal (+ 6 km).
2. den:po Enžské cyklostezce lemované Nízkými Taurami po jedné straně a masívem Dachsteinu po druhé straně přes střediska ALTENMARKT, RADSTADT (výstava bláznivých kol) do SCHLADMINGU - kafíčko na náměstí nebo kabinovou lanovkou (možno i s koly) za výhledy na Planai (1905 m n. m.), možnost ukončení (37 km) nebo dále přes Haus do PRUGGERN (55 km).
3. den:z Pruggern stále po rovinaté cyklostezce podél Nízkých Taur kolem zámku TRAUTENFELLS (rybářská hospůdka u rybníka) a jezera PUTTERERSEE, přes město LIEZEN (možnost ukončení, 36 km) do ADMONTU s velkolepým klášterním komplexem (62 km).
4. den:naším autobusem soutěskou GESÄUSE do ALTENMARKTU AM GALLEN, odtud buď variantou po zrušené železnici skrz tunely NP VÁPENCOVÉ ALPY do LOSENSTEINU (45 km), nebo údolím po Enžské cyklostezce (50 km). Návrat do ČR.


Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 21,76 Kč
euro 25,59 Kč
Chorvatsko kuna 3,45 Kč

Počasí

Top