Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Francie > Zájezd č. 527199
Hledat v názvu zájezdu
Francie

KOUZLO LEVANDULOVÉ PROVENCE

Francie Francie
6 dní
od: 24.06.2019
doprava: autokarem strava: snídaně ubytování: hotel ***
7 990
vložit do schránky

6 - denní zájezd

Monacké knížectví, filmové Cannes, provensálský venkov, levandulová pole, plátna Vincenta van Gogha, antické památky, největší francouzský přístav, provensálské pobřeží,
bez nočního přejezdu do Francie, hotel s možností večeří.

Ubytování: hotel ***

3x nocleh se snídaní ve dvoulůžkových pokojích (s vlastním příslušenstvím a TV) v hotelu*** Yes v Avignonu uprostřed Provence. Hotel disponuje venkovním bazénem. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře (za příplatek) jsou servírované a skládají se ze tří chodů.
1x nocleh se snídaní ve dvoulůžkových pokojích (s vlastním příslušenstvím a TV) v hotelu*** na trase zájezdu v prostoru severozápadní Itálie. I tady jsou večeře (za příplatek) servírované a skládají se ze tří chodů.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Praha, Písek, České Budějovice

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Levandule Avignon Avignon most Provence
termín od termín do počet dní cena od Rezervace
24.06.2019 29.06.2019 6 7 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • 4x ubytování v hotelu***
  • 4x snídani
  • pobytovou taxu
  • dopravu klimatizovaným busem s WC
  • průvodce
  • zákonné pojištění

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstupy: Orientační částka na vstupy a jízdenky: cca 100 EUR (příklady vstupů: Avignon – papežský palác 15 €, Rousillon 3 €, St.Paul 5 €, Les Baux 10 €, Pont du Gard 3 €, vláček v Marseille 8 € aj.)

Příplatky

  • 4x večeře (příplatek: 1500 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 3300 Kč)

Program zájezdu

1. den:V 6.00 hodin ráno (24.6.) odjezd z Prahy, dále Písku a Českých Budějovic. Cesta přes Německo a Rakousko do Itálie. Večer příjezd na hotel v severozápadní Itálii. Možnost doplacení večeře. Nocleh.
2. den:Cesta podél italské a francouzské riviéry – prohlídka Monackého knížectví. MONAKO (exteriéry knížecího paláce) a MONTE CARLO (slavné kasino), zastávka v CANNES (palác filmového festivalu, otisky hvězd). Nocleh v Avignonu. Možnost doplacení večeře.
3. den:Program mezi levandulovými poli: červené městečko a skály ROUSSILLON, románské opatství uprostřed levandulových polí ABBAYE DE SENANQUE. Prohlídka AVIGNONU, kde ve 14. století sídlili nejvyšší představitelé západní církve – papežský palác, slavný most, hradby. Nocleh v Avignonu. Možnost doplacení večeře.
4. den:Program po stopách antických Římanů a jednoho z nejslavnějších malířů všech dob: monumentální antický most PONT DU GARD, vápencové pohoří Les Alpilles, LES BAUX – historické městečko se středověkým hradem a dalekými výhledy do krajiny, ST.REMY – antický kenotaf a oblouk, klášter ST.PAUL - blázinec spojený s obrazy a pobytem Vincenta van Gogha. Procházka po stopách van Gogha v ARLES – antický amfiteátr, románské kostely, nábřeží řeky Rhony, místa známá z malířových obrazů. Nocleh v Avignonu. Možnost doplacení večeře.
5. den:Program na pobřeží Provence: Celodenní prohlídka provensálské metropole MARSEILLE – výjezd vláčkem ke kostelu s vyhlídkou Notre Dame, moderně přestavěný historický přístav, pitoreskní čtvrť Panier, pevnosti. Možnost fakultativního výletu lodí k fjordům CALANQUE a na IF – ostrov s vězením z románu Hrabě Monte Christo (cca 30 €). Ochutnání vyhlášené polévky bujabézy. Noční přejezd do ČR.
6. den:Kolem poledne návrat domů.


Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 22,63 Kč
euro 25,61 Kč
Chorvatsko kuna 3,46 Kč

Počasí

Top