Loď Island Princes nabízí včetně dvou hlavních jídelen a bufetů (Horizon Court) sedm dalších restaurací, pizzerií. S příplatkem pak známé italské restaurace Sabatini´ nebo Steakhaus Bayou. Pro milovníky sladkých pamlsků Island Princess nabízí zmrzlinový bar a cukrárnu Patisserie. Mezi oblíbené patří také devět různých tematicky zaměřených barů včetně Explorers Lounge, Churchill Lounge.
Letenky si můžete rezervovat na našem webu www.aas.cz
Lodní společnost: Princess Cruises
Rok spuštění na vodu: 2003
Renovace: 2010
Délka:294m
Šířka:32 m
Výtlak: 113 000 BRT
Rychlost: 22 uzlů
Počet palub pro cestující: 12
Kapacita: 1 974 pasažérů
Počet členů posádky: 900 osob
Island Princess je vybavena 987 kajutami ze kterých je 108 vnitřních a 727 s balkonem nebo apartmá. Pro vozíčkáře je zde připraveno 20 kajut různých kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů a WC dále klimatizací satelitní televizí, minibarem, telefonem a trezorem.
Vaší z zábavu na lodi Island Princess zpříjemní tři bazény, pět vířivek, diskotéka, bary s tanečním parketem, kasino a hrací automaty, internetová kavárna, knihovna, karetní místnost, obchody, divadelní sál, velkoplošná obrazovka nad bazénem, umělecká galerie s aukcí uměleckých předmětů, vzdělávací kurzy ScholarShop@Sea.
Na své si přijdou i příznivci sportu. Pro ně je tu připraveno multifunkční sportovní hřiště, fitness centrum, dráha pro jogging, sportovní kurzy (za příplatek), shuffleboard, golfový simulátor a Putting Green, minigolf, velké šachy na horní palubě
Pro rodiny s dětmi je loď Island Princess vybavena dětskými kluby pro tři věkové kategorie, dále videohernou, vnitřní i venkovní hernou, Teenager Lounge pro starší děti, a dětským bazénkem.
Pro milovníky odpočinku a relaxace je zde lázeňský areál Lotus spa s místnostmi pro masáže, aromaterapií, akupunkturou, saunou, bazénkem a soláriem. Klidová zóna „Sanctuary“ pro dospělé na horní palubě.
Další služby z oblasti péče o tělo: kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřník.
Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | Anchorage (Whittier), Alaska | - | 20:30 |
2. den | Hubbard Glacier, Alaska (Scenic Cruising) | 15:00 | 20:00 |
3. den | Glacier Bay National Park, Alaska (Scenic Cruising) | 9:15 | 19:30 |
4. den | Skagway , Alaska | 5:30 | 20:30 |
5. den | Juneau , Alaska | 6:30 | 16:00 |
6. den | Ketchikan , Alaska | 9:30 | 18:00 |
7. den | Na moři | - | - |
8. den | Vancouver , British Columbia | 7:30 | - |