Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Rakousko > Zájezd č. 486418
Hledat v názvu zájezdu
Rakousko

Dachstein West - Penzion Leprich **

Rakousko Rakousko
5,8 dní
od: 01.01.0001
doprava: vlastní strava: snídaně ubytování: hotel **
0
vložit do schránky

5,8 - denní zájezd

Poloha: Tradiční penzion Bergblick leží na okraji městečka Bad Goisern s krásným výhledem na hory Dachstein. Centrum města je vzdálené asi 700 m a lázeňské městečko Bad Ischl s termálními lázněmi je vzdálené asi 11 km.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, zahrada s hřištěm, parkování (i kryté stání pro motorkáře), wi-fi připojení. Možnost zapůjčení jízdních kol za cca 5 EUR/den.

Sport a zábava: Tenis, fotbal, možnost zapůjčení jízdních kol, výlety do hor. V Dachsteinu se také nachází ledová jeskyně, v Obertraunu například i mamutí jeskyně (vzdálenost asi 16 km).

Informace : check-in: 14:00 hod. / check-out: 11:00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

Ubytování: hotel **

Penzion Bergblick nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. K dispozici jsou pokoje pro 2-3 osoby, i rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, soc. zařízením, TV, Wi-Fi připojením, některé pokoje mají balkon.

P 1/2

Obsazenost 2 osoby - dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem či oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení, TV, wi-fi připojení. Některé pokoje mají balkon.

P 1/2+1

Obsazenost 2-3 osoby - max. 2 dospělé osoby + dítě do 15 let, dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem a 3. lůžkem či rozkládací pohovkou, vlastní soc. zařízení, TV, wi-fi připojení. Některé pokoje mají balkon.

P 1/2+2

Obsazenost 2-4 osoby - max. 4 dospělé osoby, rodinný pokoj s manželským lůžkem a palandou, vlastní soc. zařízení, TV, wi-fi připojení. Některé pokoje mají balkon.

Stravování: snídaně

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze.

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

PENZION LEPRICH Dachstein west interier interier Penzion Leprich POKOJ restaurace snídaně
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: ubytování/osoba, snídaně/osoba, Wi-Fi, parkovací místo, pobytová taxa, služba tel. asistence, garanční pojištění

Slevy

  • LAST MINUTE SLEVY

Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 22,76 Kč
euro 25,73 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí

Top