Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Švýcarsko > Zájezd č. 485297
Hledat v názvu zájezdu
Švýcarsko

Autosalon s návštěvou Ženevy

Švýcarsko Švýcarsko
3 dny
od: 01.01.0001
doprava: autokarem strava: vlastní ubytování: různé
0
vložit do schránky

3 - denní zájezd

Pojeďte s námi na jeden z nejznámějších autosalonů do Ženevy. Budete mít celý den na to, prohlédnout si ty největší novinky ze světa automobilů a budete se kochat krásou naleštěných "sporťáků". Individuálně se můžete vydat také na prohlídku centra města. Na autosalon Vás dopravíme luxusními zájezdovými autobusy z vozového parku Vega Tour.

Program : 1. den: Ve večerních hodinách odjezd z Prahy. 2.den: Příjezd k výstavišti v dopoledních hodinách. Celodenní návštěva autosalonu (pro zájemce návštěva centra města), večer návrat zpět do ČR (noční přejezd). GENEVA INTERNATIONAL MOTOR SHOW vám představí ty největší novinky známých i méně známých automobilek. A co vám nabídne samotná Ženeva? Ženeva je známa jako druhé největší město Švýcarska. Dominantou je jednoznačně jezero Léman (po kterém se můžete projet na některé z lodiček), které patří k obrazu města. V centru naleznete také historické budovy, jako Katedrála svatého Petra, Maison Mallet (biskupský palác), v Ženevě naleznete také spoustu muzeí a galerií. 3.den: Příjezd v dopoledních hodinách zpět do ČR.

Ubytování: různé

Stravování: vlastní

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup : PRAHA – 19:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ BEROUN - 19:45 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU) PLZEŇ – 20:30 ZASTÁVKA MHD ČERNICE ROZVADOV - 21:30 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

9 10 8
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Vstup na autosalon pro 1 osobu
  • Autobusovou přepravu
  • 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • Případné MHD
  • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
  • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den

Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 22,76 Kč
euro 25,73 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí

Top